پورشه تولید خودروی بنزینی را متوقف می کند

 

پورشه تولید خودروی بنزینی را متوقف می کند

اخبار خودرو سازان به نقل از “خبرگزاری مهر” ، به نقل از اسوسیشن پرس، مدیر ارشد اجرایی پورشه اعلام کرده است با توجه به رسوایی انتشار گازهای گلخانه ای کارخانه فولکس واگن در ۲۰۱۵ میلادی، دیگر هیچ گونه مدل بنزینی تولید نخواهد کرد.

اولیور بلوم مدیر ارشد اجرایی این شرکت در مصاحبه با یک روزنامه آلمانی اعلام کرد:

گرچه پورشه خود هیچگاه موتورهای بنزینی را نساخته، اما این شرکت به دلیل رسوایی ۲۰۱۵ گازهای گلخانه ای تحت تاثیر قرار گرفته است.

او در ادامه اعلام کرد شرکت هم اکنون تصمیم دارد روی نقطه قدرت خود یعنی مدل های بنزینی قدرتمند و هیبریدی تمرکز کند و از سال آتی تولید خودروهای الکتریکی را آغاز خواهد کرد.

بلوم در این باره افزود:

این بدان معناست که در آینده پورشه هیچ خودروی بنزینی تولید نخواهد کرد.

به گفته او این شرکت از ماه فوریه تاکنون هیچ خودروی بنزینی را تولید نکرده و آزمایشی جدید نشان داد بسیاری از رانندگان خودروهای بنزینی آماده گذر به خودروهای گازولین یا هیبریدی است.

منبع

https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/09/2800523.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/09/2800523-150x150.jpgنویسندهخودرو سازاناخبار,اخبار خودرو,اخبار صنایع خودرو,صنعت خودرو سازیپورشه تولید خودروی بنزینی را متوقف می کند   اخبار خودرو سازان به نقل از 'خبرگزاری مهر' ، به نقل از اسوسیشن پرس، مدیر ارشد اجرایی پورشه اعلام کرده است با توجه به رسوایی انتشار گازهای گلخانه ای کارخانه فولکس واگن در ۲۰۱۵ میلادی، دیگر هیچ گونه مدل بنزینی تولید نخواهد...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star