پیشرفته ترین خط تولید ترمز ABS در ایران راه اندازی می شود

پیشرفته ترین خط تولید ترمز ABS در ایران راه اندازی می شود

اخبار خودرو سازان به نقل از خبر خودرو :

به گزارش خبرخودرو، قرارداد داخلی سازی ABS  (سیستم ترمز ضد قفل) در ایران به زودی میان شرکتهای رنو پارس، یک تامین کننده مطرح اروپایی و یک شرکت ایرانی به امضا خواهد رسید.

در گام بعدی قرار است این همکاری منجر به داخلی سازیEPS (نسل پیشرفته سیستم ترمز ایمن) شود. قرار است خط تولید ترمزهای ABS و ESP در یک شرکت ایرانی راه اندازی شده و ظرف مدت یک سال به بهره برداری برسد.


بیشتر بدانید : قالب‌گیری انتقالی چیست ؟


 

این پروژه سه فاز خواهد داشت: فاز اول یعنی مونتاژ کامل در سال ۲۰۱۸ اجرایی خواهد شد و طی دو سال بعد داخلی سازی عمیق نیز صورت خواهد گرفت. به لحاظ فناوری، این پیشرفته ترین قطعه خودرو است که در ایران داخلی سازی می شود.

به لحاظ فنی، ABS پیشرفته ترین قطعه خودرو است که قرار است در ایران داخلی سازی شود. پس از موتور و گیربکس این سومین قطعه کلیدی خودرو است که داخلی سازی آن توسط رنو در ایران انجام می شود.

در حال حاضر برای تمامی محصولات تولیدی رنو در ایران شامل تندر۹۰، تندر۹۰ پیکاپ، ساندرو و ساندرو استپ وی از ترمز ABS استفاده می شود. برای محصولات آتی رنو در ایران نیز قرار است از ترمز ESP استفاده شود که مطابق پروژه پیش رو، هر دو قطعه داخلی سازی خواهند شد.

منبع

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/07/ShowImage-1-6.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/07/ShowImage-1-6-150x150.jpgpartsadminقطعه سازان خودرواخبار,اخبار خودرو,اخبار صنایع خودرو,اخبار صنعت خودرو,اخبار قطعه سازان,پایگاه خبری خودرو سازان,قطعه سازان خودروپیشرفته ترین خط تولید ترمز ABS در ایران راه اندازی می شود اخبار خودرو سازان به نقل از خبر خودرو : به گزارش خبرخودرو، قرارداد داخلی سازی ABS  (سیستم ترمز ضد قفل) در ایران به زودی میان شرکتهای رنو پارس، یک تامین کننده مطرح اروپایی و یک شرکت ایرانی به امضا خواهد رسید. در...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی