چالش تامین سرمایه در گردش قطعه سازان

چالش تامین سرمایه در گردش قطعه سازان

اخبار قطعه سازان خودرو به نقل از ” خبر خودرو ” ، یک عضو فعال در صنعت قطعه سازی کشور معتقد است امروز صنعت  خودرو و قطعه سازی کشور نیازمند استراتژی محکم و منطقی است تا در راستای  این برنامه حرکت های درست و اصولی در صنعت خودرو کشور صورت گیرد.

جعفر نصیری در گفتگو با خبرنگار خبر خودرو اظهار داشت :

در صورتی که بخشی از استراتژی و برنامه های دولت در صنعت خودرو عملی شود مطمئنا جریان تولید قطعه سازان و خودروسازان داخلی نیز روند رو به رشدی را طی خواهد کرد.

وی با تاکید بر لزوم ایجاد زیر ساخت های لازم جهت ارتقاء و توسعه تولید قطعه سازان داخلی، افزود :

نبود زیر ساخت های تولیدی در صنعت قطعه سازی کشور به  عدم تببین سیاست دقیق و منطقی توسعه و ارتقاء کیفی در صنعت قطعه سازی ایران باز می گردد.

وی با توجه به نقش تولید در حفظ اشتغال در کشور ،اظهار داشت :

در صورتی که دولت خواهان حفظ اشتغال و تولید در کشور است باید مانع از ادامه وضعیت کنونی در صنعت قطعه سازی که مشکلات زیادی را برای تولید و برنامه ریزی قطعه سازی ایجاد کرده ، شود.

وی با گلایه از اوضاع نگران کننده نقدینگی قطعه سازان و تاثیر این شرایط بر جریان تولید ، خاطر نشان کرد :

در شرایطی که هر روز به دلیل مشکلات نقدینگی اوضاع نقدینگی قطعه سازان وخیم تر می شود قطعا این روند بر وضعیت تولید و فعالیت واحدهای قطعه سازی تاثیر گذاشته و صنعت قطعه سازی را با بحران مواجه خواهد کرد.

وی افزود :

  در صورت ادامه این شرایط بسیاری از واحدهای قطعه سازی در کشور تعطیل خواهند شد چرا که با توجه به مشکلات انگیزه ای برای فعالیت و مقاومت در برابر مسائل و مشکلات را نخواهند داشت.

این فعال در صنعت خودرو اظهار داشت :

متاسفانه در چند سالها اخیر به جهت افزایش مشکلات تولید،  بخشی از تامین کننده اصلی ورشکست و سرمایه در گردش آنها بلوکه شده است.

نصیری تصریح کرد :

در چنین شرایطی که مشکلات زیادی برای واحدهای قطعه سازی ایجاد شده باید فکری برای هزینه ها تحمیلی در این بخش شود .

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/11/ShowImage.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/11/ShowImage-150x150.jpgنویسندهقطعه سازان خودرواخبار,اخبار صنایع خودرو,پایگاه خبری قطعه سازان,قطعه سازیچالش تامین سرمایه در گردش قطعه سازان اخبار قطعه سازان خودرو به نقل از ' خبر خودرو ' ، یک عضو فعال در صنعت قطعه سازی کشور معتقد است امروز صنعت  خودرو و قطعه سازی کشور نیازمند استراتژی محکم و منطقی است تا در راستای  این برنامه حرکت های درست و اصولی...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی