توزیع ۷ هزار حلقه لاستیک برای مدیریت بازار

توزیع 7 هزار حلقه لاستیک برای مدیریت بازار

اخبار قطعه سازان خودرو به نقل از “خبرگزاری ایسنا” ، مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت : به منظور مدیریت بازار تاکنون در استان ۷۰۰۰ حلقه لاستیک در قالب طرح تنظیم بازار عرضه شده است.

 به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رسولیان در جلسه ستاد تنظیم بازار استان اظهار کرد:

طی کمتر از دو هفته در استان ۱۲۸ تن گوشت قرمز در قالب طرح تنظیم بازار عرضه شده و از این میزان گوشت ۴۸ تن در اختیار هیات‌های عزاداری در این ایام قرار گرفته است.

وی عنوان کرد:

در کنار عرضه گوشت قرمز منجمد، واردات گوشت گرم نیز به استان آغاز شده و در حال حاضر این گوشت وارد بازار شده است و عرضه این گوشت در بازار از طریق نمایشگاه‌های عرضه مستقیم به ویژه در حاشیه شهر مشهد و مناطق محروم همچنان ادامه می یابد.

مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی خاطرنشان کرد:

هم‌اکنون روزانه به طور متوسط حدود ۱۰ تن گوشت قرمز گرم از طریق فروشگاه‌های شهرداری “شهرما” توزیع می‌شود و تلاش بر افزایش این میزان است.

رسولیان با بیان اینکه وضعیت گوشت مرغ هم‌اکنون شرایط نسبتا خوبی دارد و قیمت‌ها تعدیل و تثبیت شده است، افزود:

در این میان با توجه به تولید مرغداران، روند خرید گوشت مرغ برای ذخیره‌سازی نیز آغاز شده تا مرغداران هم متضرر نشده و تولید حفظ گردد.

وی تصریح کرد:

در سایر اقلام هم به تناسب شرایط بازار، مدیریت لازم اعمال می‌شود چنانکه برنج طرح تنظیم بازار و نیز انبارهای کشف شده احتکاری بر اساس مصوبه ستاد در بازار و در قالب فروشگاه‌های تعاونی، زنجیره‌ای و شهرداری و غیره با نرخ هر کیلو ۷۰ هزار ریال در حال عرضه است.

مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی ادامه داد :

طی ۶ ماهه اول امسال ۳۸۰ تن گوشت گوساله  در سطح استان عرضه شده که نسبت به سال گذشته حدود ۳ برابر شده است.

همچنین در این مدت نیز حدود ۲۴۷۵تن مرغ طرح تنظیم بازار نیز عرضه شده  که این رقم در سال گذشته حدود ۲۱۰۰ تن بوده است.

رسولیان در خصوص وضعیت بازار لاستیک، تاکید کرد:

به منظور مدیریت بازار تا کنون در استان ۷۰۰۰ حلقه لاستیک در قالب طرح تنظیم بازار عرضه شده است.

وی اضافه کرد:

عمده این لاستیک‌ها که حدود ۵۰۰۰ حلقه است مربوط به خودروهای سنگین و کامیون و تریلر بوده و تلاش بر افزایش سهمیه بیشتر و توزیع آن در سطح استان است.

مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی عنوان کرد:

اعمال نظارت و کنترل با روش‌های سلبی و ایجابی به دقت بر بازار اعمال ‌شود و در صورت بروز هر گونه اخلال به سرعت نسبت به مدیریت شرایط اقدام می‌شود.

منبع

https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/09/2503155.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/09/2503155-150x150.jpgنویسندهقطعه سازان خودرواخبار,اخبار قطعه سازان,قطعه سازان,لاستیک خودروتوزیع ۷ هزار حلقه لاستیک برای مدیریت بازار اخبار قطعه سازان خودرو به نقل از 'خبرگزاری ایسنا' ، مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت : به منظور مدیریت بازار تاکنون در استان ۷۰۰۰ حلقه لاستیک در قالب طرح تنظیم بازار عرضه شده است.  به نقل از روابط عمومی...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star