خروج خودروهای قدیمی از چرخه تولید تاثیری در کاهش سفارشات قطعه سازان نخواهد شد

خروج خودروهای قدیمی از چرخه تولید تاثیری در کاهش سفارشات قطعه سازان نخواهد شد

اخبار قطعه سازان به نقل از خبر خودرو:

یک فعال صنعت قطعه سازی کشور گفت: حدود ۱۵ میلیون دستگاه خودروی سواری در کشور در حال تردد هستند که اکثر آنها دارای استانداردهای آلایندگی با سطح پایین بوده و قابل قیاس با استانداردهای روز اروپا نیستند.

پیمان یزدان بخش در گفتگو با خبرنگار خبر خودرو افزود: برای تولید این خودروها از تکنولوژی های قدیمی استفاده شده و مصرف سوخت آنها بیشتر از خودروهای جدید است بنابراین خروج این خودروها از چرخه تولید به کاهش آلاینده های زیست محیطی و افزایش سطح استاندارد خودروهای نو کمک می نماید.


بیشتر بدانید : فهرست قطعات خودرو


 

وی در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر استاندارد آلودگی خودروهای ایران یورو ۴ است و مسئولین و ارگان های ذیربط در تلاش برای ارتقای این استاندارد به یورو ۵ و ۶ هستند و با خروج خودروهای قدیمی از چرخه تولید کمک بسیاری به رفع معضلات زیست محیطی خواهد شد.

وی اظهار داشت: قطعه سازان از توان تولید قطعات خودروهای جدید برخوردار هستند و با جایگزینی خودروهای جدید به جای خودروهای فرسوده و با تکنولوژی قدیمی متحمل ضرر زیادی نخواهند شد و از میزان سفارشات آنها کاسته نمی شود.

یزدان بخش در ادامه بیان کرد: قطعه سازان از خروج خودروهای قدیمی از چرخه تولید استقبال می کنند و تلاش خود را بر ارتقای توان تولید قطعات خودروهای جدید با تکنولوژی های مدرن خواهند گذاشت.

این فعال صنعت قطعه سازی در پایان اظهار داشت: خروج خودروهای قدیمی از چرخه تولید به هیچ عنوان موجب کاهش میزان سفارشات قطعه سازان نخواهد شد چرا که به محض خروج این خودروها قطعا جایگزینی برای آنها در نظر گرفته می شود.

منبع

https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/08/ShowImage-2-6.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/08/ShowImage-2-6-150x150.jpgpartsadminقطعه سازان خودرواخبار قطعه سازان,پایگاه خبری قطعه سازان,قطعات خودرو,قطعه ساز,قطعه سازان,قطعه سازان خودرو,قطعه سازیخروج خودروهای قدیمی از چرخه تولید تاثیری در کاهش سفارشات قطعه سازان نخواهد شد اخبار قطعه سازان به نقل از خبر خودرو: یک فعال صنعت قطعه سازی کشور گفت: حدود ۱۵ میلیون دستگاه خودروی سواری در کشور در حال تردد هستند که اکثر آنها دارای استانداردهای آلایندگی با سطح پایین بوده...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی
Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز
Author Rating
51star1star1star1star1star