کفسابی باقری ۰۹۱۲۳۲۰۴۷۵۵

خدمات کف سابی یا ساب سنگ از جمله اموری است که در گام های مختلفی از طول عمر ساختمان ، برای داشتن کف زیبا و تمیز و هم چنین نمای ساختمانی زیبا و چشمگیر توصیه می گردد.

دلایل مهم انجام کفسابی در کف ساختمان:

اصلی ترین نیاز به کف ساب زمانی حس می شود که سطح کف یک ساختمان در یک سطح قرار نگرفته باشد در واقع یعنی موزاییک ها و یا سنگ ها در یک سطح نمی باشند یعنی که در این صورت لبه های بالایی و پایینی سنگ ها و یا موزاییک ها در یک سطح به صورت کاملا صاف نمی باشد.

کفسابی انواع سنگ ها مانند گرانیت ، تراورتن ، سنگ صلصالی ، مرمریت ، گوهره ، دهبید ، هرسین ، آباده ،

ساب زنی تخصصی سنگ های وارداتی و سنگ های داخلی

ساب زدن سنگ های مصنوعی و سنگ های مشکی و گرانیت ها مانند گل پنبه ای و گرانیت مشکی

کفسابی انواع موزاییک ها مانند موزاییک های طرح سنگ و موزاییک های صاف و آج دار

شستشوی انواع سنگ ها ، گرانیت ها ، موزاییک ها ، سنگ های آجدار و انواع کفپوش های دیگر

ساب کف بتن به منظور صاف و یکدست شدن و بعضی از اوقات به منظور صیغلی شدن بتن انجام می شود

قیمت کفسابی

همچنین زمانی که بر اثر نصب موزاییک، سنگ و یا … ملات، سیمان، چسپ و یا هر نوع ماده خارجی دیگری بر روی سطح قرار بگیرد از ساب زنی سنگ کف استفاده می شود. البته زمانی از ساب زنی کف استفاده می شود که امکان پاک کردن عادی این مواد از کف وجود نداشته باشد.

یکی دیگر از کاربردهای متداول و مهم کف سابی در زمانی است که برای مدت طولانی کف ساختمان تمیز نشده باشد و سیاه یا کثیف باشد که با استفاده از سابیدن سنگ سطح زمین درخشان و تمیز خواهد شد.

کفساب سنگ، سنگ ساب موزاییک و یا کفصابی بتن به صورت کلی، هنگامی لازم خواهد شد که پس از اجرای کف حال چه به صورت موزاییک و یا سنگ، سنگهای کف نسبت به یکدیگر در یک تراز قرار نگرفته باشند.

کفسابی با قیمت مناسب و ارزان

این حالت علاوه بر ظاهر نامطلوب ممکن است در مورد حرکت دادن اشیا سنگین در کف و یا حتی راه رفتن عادی سبب اختلال گردد. توصیه ی ما در این موارد استفاده از یک کف سابی سنگ حرفه ای است  چرا که در چنین مواردی کف شویی سنگ تا حدود زیادی می تواند به بهبود این مشکل ، کمک شایانی نماید.

کفسابی پارکینگ

کفسابی و سنگسابی رحمانی 09213209286 و کفسابی پارکینگ
کفسابی و سنگسابی رحمانی ۰۹۲۱۳۲۰۹۲۸۶
کفسابی و سنگسابی رحمانی 09213209286و کفسابی پارکینگ
کفسابی و سنگسابی رحمانی ۰۹۲۱۳۲۰۹۲۸۶
کفسابی و سنگسابی رحمانی 09213209286 و سنگسابی
کفسابی و سنگسابی رحمانی ۰۹۲۱۳۲۰۹۲۸۶

کف سابی تالار ها امروزه با توجه به تمایل مردم به برگزاری مراسماتشان در این فضا ،دارای اهمیت شده و روز به روز نیز به اهمیت آن افزوده میشود .این اهمیت بیشتر از منظر صاحبان و مالکان تالار ها مورد توجه میباشد.

سابیدن سنگ کف و براق سازی سنگ خود از ما بخواهید

کف را براق ساب خورده از ما بخواهید کفساب ی به گونه ای باشد که افراد فکر کنند که بر روی سطح سنگ قبلی ، یک سنگ فرش جدید اضافه شده و هیچ اثری از حالت قبل سنگ مشاهده نشود .پس از اتمام کار کفساب ی، دیوارها و گوشه و کنار و قرنیزها باید به صورت کامل  نظافت شود.

در سابزنی برای جلو گیری از ایجاد گرد و غبار از آب استفاده شده، با استفاده از دستگاه های سه فاز و تکفاز انجام می شود.کفسابی و سنگسابی رحمانی ۰۹۲۱۳۲۰۹۲۸۶

ارزان ترین کفسابی

دستگاه ساب زنی دارای یک دیسگ ساب می باشد”که لقمه های  (لقمه سنگ ایتالیایی،لقمه سنگ سناکس و…) زیر آن قرار می گیرد.

لقمه الماسه چیست و چه کاربردی در ساب زنی دارد؟

لقمه الماسس یا الماسه از دسته لقمه های کفسابی است که در انواع مختلف دسته بندی شده و در انواع نرم تر و زبر تر میتواند موجود بوده و به منظور های صاف کردن و… در کفسابی می تواند کاربرد داشته با شد.

خدمات کفسابی و سنگسابی ما 

قیمت ساب سنگ ، قیمت و هزینه کف سابی سنگ ،کفسابی نماشویی ،کفسابی در کرج و تهران ،سنگسابی چیست ،سنگسابی و کفسابی سرامیک ،قیمت ساب زدن سنگ ،ساب زنی ، ساب سنگ کف ،سنگساب دستی ، کفساب دستی ،قیمت دستگاه کفساب سنگ ، کفسابی در تهران ، کفسابی بتن

قیمت و هزینه و تعرفه و زمان انجام کفسابی چقدر است؟

قیمت کفسابی سنگ کف به چیزهای زیادی بستگی دارد یکی از این عوامل متراز و نوع سنگ هست و دیگر عواملی که به تعرفه کف سابی و سنگسابی بی ربط نیست عاملی است که صاحبکار چه کاری را فرد پیمانکار سنگساب یا کفساب داشته باشد اگر کار شیشه ای و خیلی براق همراه با رزین کاری بخواهد مقداری تعرفه کفسابی بالاتر از کار معمولی میباشد هزینه و قیمت سنگسابی به یک عامل مهم دیگر هم دارد که کار در شهرستان ها مقدار کمی بالاتر از ساب سنگ در تهران است

 

 

خدمات کفسابی در تهران

کفسابی از زمانی آغاز شد که  سازه های کلاسیک تهران جای خود را به سازه های مدرن تر دادند و ساختمانهایی در تهران با پوشش های سنگی ، موزاییکی ، مرمریت، گرانیت ، دهبید ، تراورتن و… برای نمای ساختمانها و کف واحدهای ساختمان استفاده شد و ساختمان سازها نیاز پیدا کردند برای جلای هرچه بیشتر و بهتر نمای ساختمان هایشان و زیبایی تمام از خدمات کفسابی و ماشین های مخصوص و افراد متخصص استفاده کنند.

خدمات کفسابی در ابتدا بیشتر به دست کارگران و انرژی هرچه بیشتر نیروی انسانی بود که با وسایل اولیه و بطور سخت و طاقت فرسا انجام میشد اما امروزه با ورود دستگاه های جدید توسط تجار دستگاه های الکترونیکی و مکانیکی بخشی از این کار به صورت مکانیزه و البته به دست نیروهای متخصص کفسابی تا حدودی راحت تر انجام میگیرد.

حال آنکه دستگاه های کفسابی در ابتدا در مراکز بسیار بزرگ در تهران و بیمارستان های تهران استفاده میشد که علاوه بر کفسابی و جلا دادن به محیط در ضدعفونی کردن سطوح نیز نقش بسزایی دارند.

 

ارائه خدمات کفسابی و سنگ سابی  در تهران توسط افراد متخصص و با تجربه که سالیانه سال در این زمینه فعالیت دارند گسترش یافت و با پیشرفت تکنولوژی و ورود دستگاه های جدید و پیشرفته و البته پیشرفت دانش متخصصان این کار روز به روز به ارزش اینکار افزوده میشود.

قیمت خدمات کفسابی در تهران

باتوجه به اینکه خدمات کفسابی به تناسب متراژ و نوع طراحی نقشه واحد های مسکونی اداری و تجاری و بیمارستانها و مراکز خرید متفاوت است نمیتوان قیمت پایه و یکسانی رو تعیین کرد چرا که برای هر محیط باید وسایل مربوط به آن محیط آماده باشد به طوریکه برای یک محیط فروشگاهی و مرکز خرید باید از ماشین های بزرگ کفسابی و نیروی متخصص که تجربه بسیار در زمینه مراکز وسیع و فروشگاه های بزرگ دارند استفده شود و برای سیستم های آپارتمانی و مغازه وبه طور کل متراژهای پایین تر از وسایل و تجهیزات کوچکتر و ظریف تر استفاده میکنیم

کفسابی و سنگسابی باقری 09123204755
کفسابی و سنگسابی باقری ۰۹۱۲۳۲۰۴۷۵۵
کفسابی و سنگسابی باقری 09123204755
کفسابی و سنگسابی باقری ۰۹۱۲۳۲۰۴۷۵۵

به طور مثال نیروی متخصص برای کفسابی مراکز بزرگ و فروشگاهی از تمامی پیچ و خم ها و مسائل موجود در محیط های بزرگ کاملترین اطلاعات را دارد تا بتواند این کار را در کمترین زمان ممکن و با سرعتی بالا کار رو به بهترین نحو ممکن ارائه کند و چراکه فعالیت کفسابی و مسائل مربوط به فضاهای بزرگ برای متخصصان کفسابی در فضاهای بزرگ فروشگاهی و مراکز خدماتی کشوری و یا خصوصی بزرگ  به صورت روزمره و حرفه ای درآمده حال در نظر بگیرید که اگر  کفسابی در فضاهای بزرگ فروشگاهی را به نیروهای متخصصِ فضاهای اختصاصی و کوچکتر بسپاریم چه میشود؟

قطعاً ما و مشتریان را دچار اختلالاتی مانند عدم تسلط و تسریع در عملیات درمواقع لزوم و ضروری بخصوص در مواقع بروز مشکلات احتمالی میکند بنابراین  تجربه ی لازم برای خدمات کفسابی در محیط های گوناگون امری تخصصی هست که با توجه به متراژ و جنس کف و وسایل مورد نیاز و دستگاه هایی که استفاده خواهد شد درخدمات کفسابی میتواند قیمت را کاملا متغیر کند که این هم در تسریع و دقت و کیفیت کار و هم در قیمت گذاری دقیق و به دور از انصاف تاثیر بسزایی دارد چراکه کارشناسان ما در این زمینه با درنظر گرفتن اطلاعات و شرایط محیطی قیمتی دقیق و مناسب را درنظر خواهند گرفت.

نوع پرداخت بهای خدمات کفسابی

چرا که این کار هم به صورت قراردادی که به تناسب متراژ و شرایط موجود و به تناسب آن مکان تعیین میشود یا روز مزد که با احراز همان شرایط قیمتی ثابت برای هر روز کاری تعیین میشود و به صورت نقد قابل پرداخت است.

 

کفسابی و سنگسابی باقری 09123204755
کفسابی و سنگسابی باقری ۰۹۱۲۳۲۰۴۷۵۵

خدمات کفسابی در شمال تهران

ما با داشتن مراکز و شعب متعدد در سراسر کشور از جمله تهران بزرگ این امکان را برای شما در نظر گرفتیم  که نزدیکترین حالت ممکن برای ارائه خدمات سریع و بهینه با صرفه جویی در حداقل زمان در خدمت گذاری حاضر باشیم.

 

حال آنکه شما میتوانید با تماس با مرکز ما و معرفی مکان مورد نظرتان ما را در ارائه ی خدمت سریع و آسان به شما یاری فرمایید.

مراکز موجود کفسابی در شمال تهران 

آجودانیه

شمیرانات

اوین

حصارک

لواسانات

 

خدمات کفسابی در جنوب تهران

همچنین مراکز ما در جنوب تهران نیز با کارشناسی دقیق مکانی و زمانی آماده ی ارائه ی بهترین خدمات در زمینه  ی کفسابی مراکز و فروشگاه ها و اماکن خصوصی ، ساختمانی و آپارتمانی  هستند.

 

شما میتوانید با تماس با مرکز ما و معرفی مکان مورد نظرتان ما را در ارائه ی خدمت سریع و آسان به شما یاری فرمایید

 مراکز موجود در جنوب تهران:

میدان خراسان

امام حسین

مشیریه

 

خدمات کفسابی در شرق تهران

ما با داشتن شعب متعدد در شرق تهران بزرگ این امکان را برای شما در نظر گرفتیم  که نزدیکترین حالت ممکن برای ارائه خدمات سریع و بهینه با صرفه جویی در حداقل زمان در خدمت گذاری حاضر باشیم.

 

شما میتوانید با تماس با مرکز ما و معرفی مکان مورد نظرتان ما را در ارائه ی خدمت سریع و آسان به شما یاری فرمایید

 مراکز موجود در شرق تهران:

 

تهرانپارس

باقری

رسالت

 

کفسابی و سنگسابی باقری 09123204755
کفسابی و سنگسابی باقری ۰۹۱۲۳۲۰۴۷۵۵
کفسابی و سنگسابی باقری 09123204755
کفسابی و سنگسابی باقری ۰۹۱۲۳۲۰۴۷۵۵

خدمات کفسابی در غرب  تهران

و البته شما میتوانید برای استفاده از  خدمات کفسابی در غرب تهران با تماس با مرکز ما و معرفی مکان مورد نظرتان ما را در ارائه ی خدمت سریع و آسان به شما یاری فرمایید.

 

 مراکز موجود در غرب  تهران:

صادقیه

پونک

مرزداران

 

 

کفسابی و سنگسابی باقری 09123204755
کفسابی و سنگسابی باقری ۰۹۱۲۳۲۰۴۷۵۵

 

partsadminریپورتاژکفسابی باقری ۰۹۱۲۳۲۰۴۷۵۵ خدمات کف سابی یا ساب سنگ از جمله اموری است که در گام های مختلفی از طول عمر ساختمان ، برای داشتن کف زیبا و تمیز و هم چنین نمای ساختمانی زیبا و چشمگیر توصیه می گردد. دلایل مهم انجام کفسابی در کف ساختمان: اصلی ترین نیاز به کف ساب...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی
Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این صفحه
Author Rating
51star1star1star1star1star