گرانی ۲۵ میلیونی خودروهای وارداتی در آشفته بازار تهران

گرانی ۲۵ میلیونی خودروهای وارداتی در آشفته بازار تهران

اخبار خودرو سازان به نقل از “خبرگزاری تسنیم”، بازار خرید و فروش خودروهای وارداتی در چند ماه اخیر رکورد رشد قیمت‌ها را به خود اختصاص داده و هر روز شاهد تغییراتی قیمتی بسیار بالا در این بازار بودیم.

بی سامانی بازار خودروهای خارجی در حالی هر روز تشدید می شود که هنوز خبری از نظارت دستگاه های متولی نیست و فقط صحبت‌های پراکنده و متفاوتی در مورد تصمیم دولت بر اصلاح دستور العمل  واردات خودرو مطرح می‌شود.

البته برخی واردکنندگان هم از این شرایط سوء استفاده کرده و  با تنظیم قراردادهای ناعادلانه با مردم سعی در فروش محصولات خود در این آشفته بازار دارند.

جالب اینکه تعدادی از شرکت‌ها رشد قیمت انواع خودرو را در بازار بهانه کرده و قیمت شرکتی خود را افزایش داده اند .

برخی دیگر هم با انحصار خودروها از عرضه آنها را در بازار ممانعت کرده تا رشد قیمت ها بیشتر شده و عایدی آنها از بازار افزایش پیدا کند.

امروز در بازار خرید و فروش خودروهای وارداتی قیمت سوناتا بنزینی با رشد ۲۱ میلیون تومانی نسبت به هفته گذشته با قیمت۲۲۰ میلیون تومان، سانتافه با رشد ۱۰ میلیون تومانی با قیمت ۲۷۰ میلیون تومان و سراتو با رشد ۴ میلیون تومانی با قیمت ۱۷۸ میلیون تومان، اپتیما با رشد ۲۵ میلیون تومانی با قیمت ۲۲۰ میلیون تومان و توسان با رشد ۵ میلیون تومانی با قیمت ۲۳۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

 

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/12/1396090115281364612577494.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2017/12/1396090115281364612577494-150x150.jpgنویسندهخودرو سازاناخبار,اخبار خودرو,اخبار صنایع خودرو,خودرو سازیگرانی ۲۵ میلیونی خودروهای وارداتی در آشفته بازار تهران اخبار خودرو سازان به نقل از 'خبرگزاری تسنیم'، بازار خرید و فروش خودروهای وارداتی در چند ماه اخیر رکورد رشد قیمت‌ها را به خود اختصاص داده و هر روز شاهد تغییراتی قیمتی بسیار بالا در این بازار بودیم. بی سامانی بازار خودروهای خارجی...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی