گران‌ترین خودروهای روسیه کدامند؟

گران‌ترین خودروهای روسیه کدامند؟

اخبار خودرو سازان به نقل از “خبرگزاری ایسنا”، مردم روسیه در سال گذشته میلادی بیش از ۱.۷۶۷ تریلیون روبل برای خرید خودروهای جدید هزینه کردند.

 آژانس تحلیلی اتو استات روسیه اعلام کرد:

گران‌ترین خودروی حال حاضر در بازار روسیه، لیموزین رولز رویس Phantom است که قیمت آن ۳۵.۸ میلیون روبل (۶.۵ میلیون دلار) است.

پس از آن رولزرویس Dawn  به قیمت ۲۸ میلیون روبل و رولز رویس Ghost به قیمت ۲۴.۷میلیون روبل قرار دارد.

همچنین جایگاه چهارم گرانترین خودروهای روسیه از آن بنتلیMulsanne است که ۲۳.۵ میلیون روبل به فروش می رسد و در مکان پنجم فراری ۸۱۲ به قیمت ۲۲.۴ میلیون روبل قرار دارد.

کشور روسیه ثروتمندان زیادی را در خود جای داده است و تنها در ماه دسامبر ۲۰۱۷ ، این افراد بیش از ۲۱۵.۸ میلیارد روبل برای خرید خودروی جدید هزینه کردند.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/02/57634103.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/02/57634103-150x150.jpgنویسندهخودرو سازاناخبار,اخبار خودرو,اخبار صنایع خودرو,صنعت خودرو سازیگران‌ترین خودروهای روسیه کدامند؟ اخبار خودرو سازان به نقل از 'خبرگزاری ایسنا'، مردم روسیه در سال گذشته میلادی بیش از ۱.۷۶۷ تریلیون روبل برای خرید خودروهای جدید هزینه کردند.  آژانس تحلیلی اتو استات روسیه اعلام کرد: گران‌ترین خودروی حال حاضر در بازار روسیه، لیموزین رولز رویس Phantom است که قیمت آن ۳۵.۸...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی