۲۰ میلیون تن به ذخایر معدنی استان سمنان افزوده شد

۲۰ میلیون تن به ذخایر معدنی استان سمنان افزوده شد

اخبار صنعت و معدن به نقل از “خبرگزاری ایسنا” ، معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از افزایش ۲۰ میلیون تنی به ذخایر قطعی معدنی در ۹ ماهه امسال خبر داد.

 «محمد فروهر» گفت:

طی ۹  ماه گذشته ۱۹ فقره پروانه بهره‌برداری در بخش معدن استان سمنان صادر شده است که با فعالیت این تعداد معدن، حدود ۲۰ میلیون تن به ذخایر قطعی معدنی استان اضافه شده است.

وی افزود:

این معادن با سرمایه‌گذاری ۱۴۸ میلیارد ریال و ظرفیت استخراج ۴۶۵ هزار تن در استان فعالیت می‌کنند که با صدور این تعداد پروانه بهره‌برداری، زمینه اشتغال ۱۱۰ نفر در این استان پهناور و معدنی فراهم شده است.

معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به صدور ۵۹ فقره مجوز معدنی در ۹ ماهه امسال اظهار کرد:

در این مدت ۲۶ فقره پروانه اکتشاف و ۱۴ فقره گواهی کشف در بخش معدن استان سمنان صادر شده است.

فروهر یادآور شد:

در این استان ۴۲ نوع ماده معدنی شناخته شده وجود دارد و سالانه بالغ بر ۲۰ میلیون تن مواد معدنی استخراج می‌شود که ذخیره قطعی معادن استان حدود ۶۰۰ میلیون تن و ذخیره احتمالی آن‌ها حدود یک میلیارد تن است.

منبع

https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2019/01/57811765.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2019/01/57811765-150x150.jpgنویسندهصنعت و معدناخبار,اخبار صنعت و معدن,صنعت و معدن,معدن۲۰ میلیون تن به ذخایر معدنی استان سمنان افزوده شد اخبار صنعت و معدن به نقل از 'خبرگزاری ایسنا' ، معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از افزایش ۲۰ میلیون تنی به ذخایر قطعی معدنی در ۹ ماهه امسال خبر داد.  «محمد فروهر» گفت: طی...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star