اخبار صنعت و معدن به نقل از “خبرگزاری تسنیم” ، محمود سیجانی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه که در مصلی قدس برگزار شد،اظهار داشت: روز اول تیر روز اصناف و دهم تیر روز صنعت معدن است و از سربازان عرصه صنعت تجلیل می کنیم.

وی افزود:در سال رونق تولید در راستای مقابله با تحریم اقتصادی بازاریان و اصناف و همچنین تولید کنندگان وظایف مهمی برای تولید کالای جامعه با قیمت مناسب برعهده دارند.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم با بیان اینکه باید از فرصت تحریم برای رشد اقتصاد به خوبی استفاده کنیم،ادامه داد: باید با برنامه ریزی مناسب از تولید و عرضه کنندگان به خوبی حمایت شود تا ضمن حفظ بازار در راستای رونق اقتصادی گام برداریم.

سیجانی تصریح کرد: اصناف باید شرایط مردم را درک کرده و کالاها را با قیمت و شرایط مناسب به دست مردم برسانند،در قم قیمت کالاها نسبت به دیگرشهرها پایین تر است و کالاهای بیشتری در دسترس مردم است که نشان دهنده روحیه بسیجی و مردمی بودن اصناف است.

وی عنوان کرد:اصنافی که بدون مجوز فعالیت می کنند باید مراجعه کرده و مجوز قانونی دریافت کنند چون باید به روی اصناف نظارت وجود داشته باشد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم ابراز کرد:در حوزه صنعت و معدن در قم رونق خوبی ایجاد شده و بسیاری از واحدهای صنعتی فعال هستند و ۲۳۰۰واحد صنعتی در استان فعالیت کرده و ۵۴هزار نفر نیز مشغول فعالیت هستند.

سیجانی با بیان اینکه حمایت از تولید و اشتغال جامعه یکی از موضوعات مهم است،خاطرنشان کرد: توجه به  تولید داخلی سبب می شود تا برای تهیه کالاهایی که در بازار با کمبود مواجه هستند با مشکل روبرو نشویم.

منبع

https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2019/06/139712181518565116858754.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2019/06/139712181518565116858754-150x150.jpgنویسندهصنعت و معدناخبار,اخبار صنعت و معدن,صنعتاخبار صنعت و معدن به نقل از 'خبرگزاری تسنیم' ، محمود سیجانی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه که در مصلی قدس برگزار شد،اظهار داشت: روز اول تیر روز اصناف و دهم تیر روز صنعت معدن است و از سربازان عرصه صنعت تجلیل می کنیم. وی افزود:در سال...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star