‌موانع پیش روی تولید ۱۳ واحد صنعتی ‌سمنان بررسی شد

‌موانع پیش روی تولید 13 واحد صنعتی ‌سمنان بررسی شد

اخبار صنعت و معدن به نقل از “خبرگزاری ایسنا” ، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از بررسی مشکلات سیزده واحد تولیدی در جلسات و کمیته‌های کارشناسی ذیل کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان خبر داد.

 بهروز اسودی با اعلام این خبر اظهار کرد:

در قالب کمیته تامین مالی بنگاه‌های تولیدی کوچک و متوسط ، درخواست ۹ واحد متقاضی تسهیلات در سالجاری با حضور نمایندگان بانک های عامل و واحدهای تولیدی متقاضی بررسی و جهت تصمیم گیری نهایی و معرفی به بانک‌های عامل به دبیرخانه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ارجاع شد.

‌وی گفت‌:

تا کنون ۱۸۷ واحد تولیدی استان متقاضی دریافت تسهیلات رونق تولید در سامانه بهین یاب شده اند که پرونده ۳۲ واحد تولیدی به بانک‌های عامل استان معرفی شده است و مابقی نیز در کمیته بررسی تسهیلات نیز مرحله بررسی قرار دارد.

دبیر کارگروه رفع موانع تولید استان سمنان اظهار کرد:

مشکلات بانکی ، مالیات و تامین اجتماعی چهار واحد تولیدی پلیمر البرز گلپایگان ، سمنان تیهو ، پیشران خودرو و زرین ذرت نیز در هفدهمین جلسه کارشناسی ذیل کارگروه ستاد تسهیل استان بررسی شد.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان افزود:

این جلسات کارشناسی بنا به درخواست واحدهای تولیدی جهت طرح مشکلات در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و بمنظور بررسی مسایل برخی از واحدهای تولیدی استان برگزار شده است‌.

اسودی تصریح کرد:

در این جلسات که با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی و خدمات رسان در محل سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان برگزار گردید هریک از نمایندگان واحدهای تولیدی به بیان مشکلات خود پرداخته و پس از بحث و بررسی، مصوبات جلسه جهت طرح در کارگروه اصلی ستاد تسهیل جمع بندی شد.

منبع

https://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/09/57626294.jpghttps://parts-makers.com/wp-content/uploads/2018/09/57626294-150x150.jpgنویسندهصنعت و معدناخبار,اخبار صنعت و معدن,صنعت,صنعت و معدن‌موانع پیش روی تولید ۱۳ واحد صنعتی ‌سمنان بررسی شد اخبار صنعت و معدن به نقل از 'خبرگزاری ایسنا' ، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از بررسی مشکلات سیزده واحد تولیدی در جلسات و کمیته‌های کارشناسی ذیل کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان خبر داد.  بهروز...اخبار و مقالات صنایع قطعه سازی
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star